Çelik Konstrüksiyon Sanayi

Yüksek dayanım gerektiren, kolon, kiriş gibi taşıyıcı elemanları çelik malzemelerden oluşan, köprüler ve endüstriyel yapı şekillerinin üretilmesini sağlayan tekniğe çelik konstrüksiyon sanayi denilmektedir. Çelik konstrüksiyon sanayisinin boya üreticilerinden beklentisi işletme maliyetlerini düşürmek ve korozyon direncini artırmaktır. METEOR BOYA geniş ürün portföyü ile çelik konstrüksiyon sanayi sektörünün tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

İş Makineleri ve Araç Üstü Ekipmanları Sanayi

Yol, inşaat, taşıma araçları ile benzeri sanayi kuruluşlarının hizmetlerinde kullanılan; iş amacına göre üzerine çeşitli ekipmanlar monte edilebilen moturlu araçlardır. İş makineleri ve araç üstü ekipman sanayinin en önemli beklentileri korozyon, uv dayanım, yüksek darbe direnci ve uzun kaplama ömrüdür. METEOR BOYA geniş ürün yelpazesi ile iş makineleri ve araç üstü ekipman sanayi sektörünün tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Otomotiv ve Yedek Parça Sanayi

Çeşitli otomotiv ve yedek parça üreticilerinin, belirli kalite çerçevesinde üretimini yaptığı ürünlerdir. Otomotiv ve yedek parça sanayiinde ağır kimyasallara, atmosferik koşullara karşı maksimum dayanım beklenir. METEOR BOYA geniş ürün portföyü ve Ar-Ge alt yapısı ile otomotiv ve yedek parça sanayisektörünün tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

Makine Sanayi

Herhangi bir enerji türünü başka bir enerjiye dönüştürmek, belli bir güçten yararlanarak bir işi yapmak veya etki oluşturmak için dişliler, yataklar, miller ve kasnaklar gibi çeşitli makine elemanlarından oluşan düzenekler bütününe denir. Makine sanayiinde ağır kimyasallara ve atmosferik koşullara karşı maksimum dayanım beklenir. METEOR BOYA geniş ürün yelpazesi ile makine sanayi sektörünün tüm beklentilerini cevap vermektedir.

Offshore Tesisleri

Kıyı ötesi üretilen petrol ve diğer deniz yatağı mineral kaynaklarının çıkarıldığı tesislerin tümüne offshore denir. Bu tür tesislerde yüksek nem, tuz, UV ışınlarına ve tüm olumsuz atmosferik şartlara karşı maximum koruma aranır. METEOR BOYA geniş ürün yelpazesi ile offshore tesislerinin tüm beklentilerini karşılamaktadır.

Boru ve Profil Sanayi

Sanayi ve inşaat kuruluşlarının ihtiyacı olan metalin sıcak haddeden geçirilerek kullanıma hazır hale getirilmesi ile oluşan silindirik ve prizmatik malzemelerdir. Bu sektörde stok ve satış sonrası korozyon direnci istenir. METEOR BOYA geniş ürün portföyü ile boru ve profil sanayi sektörünün tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

Enerji Tesisleri ve Boru Hatları

Tesislerde üretilen enerjinin aktarılması için ihtiyaca göre gaz, sıvı ve katı maddelerin bir yerden bir yere nakledilmesini sağlayan sistemlerdir. Bu sektörde beklenti; korozyonun sebep olabileceği yapısal yıpranmalar nedeni ile insan hayatının ve çevrenin zarar görmesini engellemek, işletme ve bakım maliyetini düşürmek, aktarım esnasında kaybı önlemektir. METEOR BOYA geniş ürün yelpazesi ile Enerji tesisleri ve boru hatları sektörünün tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

Savunma Sanayi

Askeri kara, hava, deniz ve takdiksel araç ve gereçlerde tüm savunma sanayinin üretimlerini içinde barındıran bir sektördür. Ağır iklim ve çalışma şartlarında uzun süreli koruma, dayanıklılık, yüksek biyolojik ve infrared özelliklerini sağlaması beklenir. METEOR BOYA savunma sanayinin talep etmiş olduğu tüm ürünleri geniş Ar-Ge ve üretim alt yapısı ile karşılamaktadır.

Petrokimya Tesisleri

Petrolden organik ve kimyasal ürünler elde edebilmek için kullanılan sanayi tesisleridir. Atmosferik koşullarda maksimum kimyasal ve fiziksel dayanım beklenir. METEOR BOYA geniş ürün yelpazesi ile Petrokimya sektörünün tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

Depolama Tankları

Sıvı, katı ve gaz madde depolamak için tasarlanan sistemlerin tümüne denir. Bu sektörde yüksek korozyon direnci, kimyasal dayanım ve atmosferik şartlara karşı koruma özellikleri aranır. METEOR BOYA geniş ürün portföyü ile depolama tankları sektörünün tüm ihtiyacını karşılamaktadır.

Endüstriyel Tesisler

Endüstriyel alanda faaliyet gösteren işletmelere ait üretim tesislerinin tümüne denir. Ortam şartlarına karşı yüzey korozyonu ve pasif yangın koruması beklenir. METEOR BOYA geniş ürün yelpazesi ile sektörün tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek alt yapıya ve ürün çeşidine sahiptir.

Raylı Sistem ve Vagon Sanayi

Yük ve yolcu taşıması amacı ile kullanılan karasal taşıt sistemi çeşidine denir. Bu sektörde korozyon, uv ve darbelere karșı dıș yüzey dayanımı istenir. METEOR BOYA geniş ürün portföyü ile raylı sistem ve vagon sanayi sektörünün tüm ihtiyaçlarına cevap vermektedir

İnternet sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz ve internet sitemize yapacağınız ziyaretleri kişiselleştirebilmek için çerezlerden faydalanıyoruz. Dilediğiniz halde çerez ayarlarınızı değiştirebilirsiniz. Detaylı bilgi için tıklayınız

close
Whatsapp Destek